درباره ما

صالحیان را به اصالت می شناسند،
گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان را به کیفیت و طبیعی بودن.

ما تولید خود را از سال 1396 در قمصر، پایتخت گل و گلاب ایران، آغاز کردیم.
از همان ابتدا، به تولید محصول اصل و باکیفیت پایبندیم.

هر ساله بیش از ۴۰ نوع عرقیات گیاهی طبیعی را تولید می کنیم. استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت، به کارگیری روش‌های تولید استاندارد، نظارت بر مراحل تولید و نوآوری در فناوری های تولید از مهم‌ترین اقدامات ما برای تولید گلاب و عرقیات گیاهی اصل و باکیفیت است.

عرقیات گیاهی برای مصارف زیبایی، سلامت، مراقبت بدن و آشپزی استفاده می شوند.

گلاب ممتاز صالحیان از مرغوب ترین نوع گل محمدی در جهان تولید می شود و دارای عطر خاص و بی نظیری است که آن را متمایز می سازد. از جمله خواص گلاب می توان به درمان جوش صورت، تقویت مو، بهبود خلق و خو، بهبود گلودرد و مرطوب کردن پوست اشاره کرد.
گلاب سرشار از ویتامین C، آرامش بخش و ضد استرس است. برای پاک کردن آرایش صورت و چشم کاربرد دارد و برای جوانسازی پوست استفاده می شود.

درباره فواید دیگر عرقیات پرکاربرد می توان از خواص عرق کاسنی و عرق بیدمشک صحبت کرد. عرق کاسنی برای کبد چرب معجزه می کند. کمک به هضم غذا، کاهش اشتها، بهبود سلامت قلب، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از سرطان، درمان یبوست و کاهش اضطراب از دیگر فواید عرق کاسنی است. عرق بیدمشک نیز برای تقویت دستگاه گوارش و قلب مفید است. رفع التهاب، بهبود دردهای میگرن، کاهش تب، مراقبت از پوست و از بین بردن زگیل از دیگر خاصیت های عرق بیدمشک است.

نام شرکت
گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان
نشانی وب سایت
صنعت
فروشگاه آنلاین
تعداد کارمندان
1 - 5
استان/شهر
تهران، تهران
ایمیل
شبکه اجتماعی

آدرس ها

دفتر مرکزی
قمصر
اصفهان، ایران
بلوار امام خمینی، کوچه گل محمدی 4، پلاک 16
فروش تهران
تهران
تهران، ایران
سعادت آباد، بلوار کوهستان، مرکز تجاری اپال، طبقه H
اصلی