درباره ما

صالحیان را به اصالت می شناسند،
گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان را به کیفیت و طبیعی بودن.

صالحیان به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان گلاب و عرقیات گیاهی با بیش از 4 سال تجربه همواره پایبند به تولید محصول اصل و باکیفیت بوده است. تولید خود را از سال 1396 در قمصر، پایتخت گل و گلاب ایران، آغاز کردیم.
استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت، به کارگیری روش‌های تولید استاندارد، نظارت بر مراحل تولید و نوآوری در فناوری های تولید از مهم‌ترین اقدامات ما برای تولید گلاب و عرقیات گیاهی اصل و باکیفیت است.

تنوع محصولات ما بیش از 40 نوع عرقیات گیاهی، انواع دمنوش های گیاهی ارگانیک، عسل و فرآورده های زنبور عسل است. این محصولات برای زیبایی، سلامت، مراقبت بدن و آشپزی کاربرد دارند. برای کاهش اشتها عرق دارچین را امتحان کنید. عرق نعنا برای نفع معده موثر است. اگر خوابتان نمی برد، عرق بهارنارنج شیرازی را میل کنید و یک خواب تخت داشته باشید. عرق کاسنی درمان کبد چرب است و عرق گل گاوزبان ضد استرس.

گلاب ممتاز صالحیان از مرغوب ترین نوع گل محمدی در جهان تولید می شود و دارای عطر خاص و بی نظیری است که آن را از محصولات مشابه متمایز می سازد.

عرقیات و گیاهان دارویی خواص درمانی فراوانی دارند، از جمله خواص عرقیات گیاهی برای لاغری، جاقی، کبد چرب، کلیه، ریه، دیابت، معده و پوست و مو. خواص گلاب برای پوست، خواص عرق زنیان برای معده و خواص عرق کاسنی برای مردان از مهم‌ترین خواص عرقیات گیاهی است. . عرقیات گیاهی کاربرد فراوانی در تهیه محصولات مراقبت پوست و انواع ماسک‌های زیبایی دارند. مانند ماسک نشاسته و گلاب، ماسک زعفران و گلاب، بخور گلاب و بابونه، اسپری گلاب، ماسک ماست و گلاب، ماسک گلیسیرین و گلاب و ماسک گلاب و خیار.

نام شرکت
صالحیان
نشانی وب سایت
صنعت
غذا و میوه
تعداد کارمندان
1 - 5
استان/شهر
تهران، تهران
ایمیل
شبکه اجتماعی

آدرس ها

فروش تهران
تهران
تهران، ایران
بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی، کوچه هما، دانشگاه علم و فرهنگ، طبقه 6، واحد 1036
کد پستی: 1461968197 شماره تلفن: 2146129056
اصلی
کارگاه
قمصر
اصفهان، ایران
بلوار امام خمینی، کوچه گل محمدی 4، پلاک 16